Equinox Müzik: Ferit Odman - The Vinyl Collection


-ADVERTORIAL-

"The Vinyl Collection" box set, Türkiye ve dünya caz sahnesinin yeni kuşak temsilcilerinden ünlü davulcu Ferit Odman'ın bugüne kadar yayınlanmış tüm albümlerini arşivlik çok özel bir koleksiyonda bir araya getiriyor.

“The Vinyl Collection”, Ferit Odman’ın caz çevrelerinden tam puan alan 2010 tarihli ilk albümü “Nommo”, New York’ta kaydettiği ikinci çalışması “Autumn in New York” ve cazsever ve odyofillerin arşivlerinde baş köşede yerini alan “Dameronia with Strings”i 180 gramlık high fidelity ve renkli plak baskılarıyla etkileyici bir kolekiyonda bir araya getiriyor.

Kapağında Japon sanatçı Takao Fujioka imzası taşıyan altın kabartmalı logosuyla gelen “The Vinyl Collection”da, New York’ta tam analog [AAA] kaydedilen “Dameronia with Strings” albümünün transparan turuncu renkteki plak baskısı, “Autumn In New York”a transparan siyah renkteki plak baskısı dinleyiciyle buluşuyor.

Üretimi Almanya’da gerçekleştirilen plakların her biri çift tarafa açılan kapak tasarımlarına sahip. “The Vinyl Collection”ın bir diğer sürprizi de koleksiyonun içinden her bir albüm için plak malzemesinden yapılma birer bardak altlığı çıkması.

Satın almak için tıklayınız

-ADVERTORIAL-

Yorumlar